اخبار ساختمان آنلاینراه و شهرسازیمجله خبری

بنیاد مسکن کنترل کیفی و خدمات آزمایشگاهی پروژه‌های عمرانی شهرک‌های صنعتی را به عهده گرفت

بر اساس تفاهم نامه ای که امروز میان اکبر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و علی رسولیان رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به امضا رسید، شرکت ساخت آزما از مجموعه شرکت های تحت پوشش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ارائه خدمات ژئو تکنیک، آزمایشگاهی و کنترل کیفی پروژه های عمرانی و زیر ساختی شهرک های صنعتی ایران را به عهده می گیرد.

به گزارش ساختمان آنلاین، این شرکت دومین شرکت خدمات آزمایشگاهی و کنترل کیفی و بزرگترین شرکت خدمات ژئوتکنیک ایران است که ۲۵ دفتر و ۴۰ ایستگاه مطالعاتی در سراسر کشور دارد.

اکبر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هنگام امضای این تفاهم نامه با تاکید بر اهمیت کمک به رونق تولید صنعتی در کشور گفت: خدمات بنیاد مسکن به هیچ وجه عرصه فعالیت بخش خصوصی را تنگ نمی کند و از متقاضیان همکاری بخش خصوصی با بنیاد در تمامی امور اجرایی استقبال می کنیم.
علی رسولیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران هم در این مراسم با اشاره به فعالیت ۸۵۷ شهرک و ناحیه صنعتی با استقرار ۵۱ هزار واحد صنعتی در نقاط مختلف کشور گفت: مهمترین مساله برای ما رعایت کیفیت استاندارد در تامین زیرساخت های صنعتی است و به همین دلیل از خدمات تخصصی بنیاد مسکن در اجرای طرح های اجرایی شهرک های صنعتی استفاده خواهیم کرد.

وی گفت: هم اکنون ۲۳۰۰ پروژه بزرگ عمرانی با سرمایه ای معادل ۱۱ هزار میلیارد تومان در شهرک های صنعتی در دست اجراست که استفاده از خدمات کنترل کیفی و آزمایشگاهی بنیاد مسکن می تواند به اجرای دقیق آنها کمک کند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا