نمایشگاه ساختمان کره جنوبی (Korea Build)

Date: ۱۸-۲۱ August 2016

Address: Korea International Exhibition Center

Website: ۲۰۱۶٫khfair.com/english


نمایشگاه ساختمان کره جنوبی (Korea Build)

تاریخ برگزاری: ۲۸-۳۱ مرداد ۱۳۹۵

محل برگزاری: سئول,کره جنوبی,مرکز نمایشگاهی COEX

درباره رویداد

امروزه در اغلب کشورهای جهان با توجه به رشد جمعیت و نیاز افراد به استقلال شخصی، تقاضای مسکن موجب شده تا ساخت و ساز همراه با زیر شاخه های فراوان خود به یک صنعت  مادر تبدیل شود که طیف گسترده ای از صنایع وابسته را تشکیل می دهد.

نیاز روز افزون به املاک و مستغلات، توسعه کاربرد سیستم های نوین، افزایش رویکردهای صنعتی، زیبا سازی، مقاوم سازی، سبک سازی، هوشمند سازی، به روز نمایی، پرداخت به جذابیت های بصری و …. در دنیای امروز دست به دست هم داده تا صنعت ساختمان و صنایع وابسته به آن به یکی  از مهم ترین صنایع زیر بنایی هر کشور تبدیل شود و جایگاه خاص خود را داشته باشد.

همچنین پیوند و ارتباط بین صنایع وابسته این صنعت مادر به یکدیگر و تعامل و تبادل اطلاعات، اطلاع رسانی از توانمندی ها و فناوری ها در میان اجزاء و مخاطبین و مصرف کنندگان از مهم ترین دلایل وجود نمایشگاه ها، همایش ها، جشنواره و کارگاههای آموزشی مختلف دراین حوزه از صنعت است.

صنعت نمایشگاهی که امروز به منزله یکی از ستون های اصلی اقتصاد مطرح است و به عنوان ابزاری برای ترویج و توسعه تلقی میگردد باعث شده تا نمایشگا ها به عنوان یکی از موثرترین عوامل معرفی، توسعه، برقراری ارتباط و در کل شکوفایی رونق اقتصاد در هر صنعتی باشند.

هرساله در جهان بیش از ۳۵۰۰۰ نمایشگاه و جشنواره برگزار می شود که از این تعداد سهم قابل ملاحظه ای به صنعت ساختمان و صنایع وابسته به آن اختصاص دارد حضور تعداد و فراوانی مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان در نمایشگاه های مربوط به صنعت ساختمان در مقایسه با سایر صنایع دلیل قابل استنادی برای اثر بخشی حضور در نمایشگاه تلقی می‌شود.

وجود ظرفیتهای بیشمار اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و حتی فرهنگی در صنعت ساختمان و صنایع وابسته به آن گویای اهمیت برگزاری نمایشگا های بزرگ و هدف گذاری جهت بهره برداری از این نمایشگاه ها است.

در حال حاضر که رکورد مسکن و ثبات بیش از انتظار بازار، در عرصه ساخت و ساز  بسیاری از فعالین این عرصه را با مشکلاتی درگیر کرده است. لزوم ایجاد فضا و بستر سازی جهت تعامل و ارتباط نزدیک میان تولید کنندگان و فعالان با متقاضیان کالا ها و خدمات در حوزه صنعت ساختمان بیش از پیش رخ می نماید و برگزاری نمایشگاه‌های مختلف جهت ایجاد رونق در این صنعت را ضروری می نماید.

در این راستا، ستاد برگزاری نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته همسو با سیاست‌های تعالی صنعت ساختمان کشور جهت ایجاد فرصت رقابت برای ارائه خدمات و محصولات و خروج از رکود و ایجاد رونق در صنعت ساختمان با حمایت بخش‌های متولی و انجمن های تخصصی این صنعت اقدام به برگزاری دومین نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته در محل شبستان اصلی‌ مصلای بزرگ امام خمینی (ره) نموده است.

درباره رویداد

نمایشگاه ساختمان کره جنوبی (Korea Build) مهمترین نمایشگاه ساختمان این کشور به شمار می رود. از ۱۹۸۶، شرکت‌کنندگان و خریداران روابطی صمیمانه با نمایشگاه صنعت ساختمان کره جنوبی برقرار کرده‌اند. قابلیت این نمایشگاه در انتقال نتایج عالی که با یک اخلاق کاری صادقانه و استوار بهم پیوسته است، به نمایشگاه اجازه داده تا به عنوان یک برند که هدایتگر راه در توسعه و نمایش خانه‌سازی است، برجسته باشد. در واقع، نمایشگاه ساختمان کره بالاترین تعداد شرکت‌کنندگان و مقیاس نمایشگاه را در صنعت نمایشگاه خانه دارد.

دلایل اهمیت نمایشگاه مصالح ساختمانی کره جنوبی:

 

تجربه و فوت و فن:

 

از ۱۹۸۶، کسب و کارهای شرکت‌کننده و خریداران روابطی صمیمانه با نمایشگاه خانه و خانه‌سازی کیونگ‌یانگ برقرار کرده‌اند. قابلیت این نمایشگاه در انتقال نتایج عالی که با یک اخلاق کاری صادقانه و استوار بهم پیوسته است، به نمایشگاه اجازه داده تا به عنوان یک برند که هدایتگر راه در توسعه و نمایش خانه‌سازی است، برجسته باشد.

 

یک جایگاه مؤثر، تجربه، ظرفیت استثنائی خریداران و فروشندگان نجیب را پرورانده است و قابلیت نمایشگاه برای واسطه شدن بین این عناصر در یک تجربه بی‌نظیر، آن را به بزرگترین نمایشگاه کره در صنعت تجاری خانه‌سازی تبدیل کرده است.

 

نمایشگاهی ضروری برای دیدن:

 

هر سال، ۷۰ الی ۸۰ درصد شرکت‌کنندگان در نمایشگاه خانه و خانه‌سازی کیونگ‌یانگ فناوری و محصولات جدیدی ارائه می‌دهند که باعث می‌شود بازدیدکنندگان با سخاوت این نمایشگاه را “نمایشگاهی که حتماً باید دید” بنامند. شناخت شرکت‌کنندگان از برند کیونگ‌یانگ ۹۰% است، در حالی که حدود ۵۰% از غرفه‌داران تصمیم خود برای شرکت کردن را براساس نام برند کیونگ‌یانگ گرفته‌اند. به علاوه، نزدیک به نیمی از شرکت‌کنندگان، نمایشگاه کیونگ‌یانگ را به جای نمایشگاه‌های دیگر انتخاب کرده‌اند. در واقع، نمایشگاه خانه و خانه‌سازی کیونگ‌یانگ بالاترین تعداد شرکت‌کنندگان وغرفه‌داران را در حوزه نمایشگاه مواد ساختمانی دارد.

 

نمایشگاهی نوید دهنده:

 

نمایشگاه خانه و خانه‌سازی کیونگ‌یانگ رهبران صنعتی مهم بسیاری را در خود جا می‌دهد، که با برخی از برجسته‌ترین پیشگامان صنفی که به رهبران خانه‌سازی مدرن روز تبدیل شدند، آغاز شده است. همچنین، وزارت تجات، صنعت و انرژی، این نمایشگاه را “برجسته‌ترین نمایشگاه” و نیز “نمایشگاه نماینده کره” نامیده است، که به جهان اجازه می‌دهد تا به درستی جهان نوآورانه‌ای که این نمایشگاه زیر سقف خود گردهم می‌آورد را ببیند.

 

نمایشگاهی بین‌المللی:

 

نمایشگاه خانه و خانه‌سازی کیونگ‌یانگ به شکل پایدار جایگاه‌های نمایشگاهی متنوعی را به کار می‌برد تا قابلیت‌های ضروری برای پیشگام شدن در نمایشگاه‌های معماری را گسترش دهد.
در ابتدا نمایشگاه در بوسان و دیگر مناطق کلانشهری برگزار شد، و در سال ۲۰۱۳ مکان‌های آن گسترده گشت و امروز شامل داگو، گوانجو و جزیره ججو می‌شود که تنها نمایشگاه معماری در سرتاسر کشور به حساب می‌آید. با آماده کردن قابلیت‌هایی که در طی یک دهه در جایگاه بین‌المللی توسعه یافته‌اند، این نمایشگاه لیستی قوی از شبکه‌ها و فوت و فن‌ها را گسترش داده، و ظرفیت گسترش در سراسر بازار را افزایش می‌دهد.

با توسعه سال ۲۰۱۳ در نمایشگاه معماری مالزی و نمایشگاه فناوری ساختمان‌سازی اندونزی، نمایشگاه خانه و خانه‌سازی کیونگ‌یانگ برنامه دارد تا در فیلیپین، ویتنام و سایر اماکن بین‌المللی گسترش یابد.

مانده تا شروع رویداد
خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

دیدگاه شما

ثبت نام

فراموشی رمز عبور

ورود به حساب کاربری

Compare items
  • Total (0)
Compare
0