سادگی اصیل موزه معدن روی اثر پیتر زومتور

سادگی اصیل موزه معدن روی اثر پیتر زومتور

 

اختصاصی ساختمان آنلاین:  آلدو آمورتی بعد از ثبت کلیسای برادر کلاوس، باری دیگر سادگی استوار پیتر زومتور را عکاسی کرد، این بار با تصاویری از موزه معدن روی Allmannajuvet در سودا، نروژ.

سادگی اصیل موزه معدن روی اثر پیتر زومتور

این مجموعه سه ساختمانی، زیبایی شناسی معادن رها شده ی روی کشور از سال ۱۸۰۰ را فرا می خواند، بازنمایی کار پر زحمت کارگران در سنگ های خشن آن و کار معمول شان را نشادن داده است. این موزه در یکی از مسیرهای گردشگری ملی نروژ واقع شده است و توسط دولت به عنوان بخشی از یک تلاش برای افزایش گردشگری در منطقه راه اندازی شده است. به این ترتیب، ساختمان ها در دامن منظر و بالای آن نگه داشته شده اند، و دیده هایی از این گلوگاه طبیعی را فراهم می آورند که به هنگام حرکت بازدیدکنندگان به سمت Zumthor تاریک، گشوده شده و فضاهای داخلی را روشن می نماید.

 به گزارش ساختمان آنلاین:  عکس های آمورتی ، فروتنی این پروژه را نشان می دهد، از سیاهی گالری های داخلی گرفته تا چوب های باریکی که از ساختمان ها در محیط سنگی اطرافش حمایت می کند. سازه های موزه در تعادل با آب و هوای خشن و خاکستری معلق هستند نمایش اصیلی از شرایط کاری کارگران معدن است، این پروژه قصد دارد تا یاداوری کند.

فیلم خانه سادگی اصیل موزه معدن روی اثر پیتر زومتور :

 

تصاویری از سادگی اصیل موزه معدن روی اثر پیتر زومتور:

به این مطلب امتیاز دهید

برچسب ها

خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

      دیدگاه خود را ثبت کنید