هتل معلق

منظره وحشت­ آور هتل های معلق از ارتفاع ۴۰۰ فوتی بالای دره مقدس پرو

در نزدیکی شهر کوسکو، هتل های  معلق  ۲۴*۸ متری ساخته شده  جنس این  هتل های معلق از پلی­کربنات و آلومینیوم می باشد  که توسط شرکت مسافرتی پرووین نیچر ویوا اجرا می ­شوند و نمای این هتل های معلق  به دره دیدنی مقدس است- منطقه­ هایی که برای مناظر نفس­گیر، دهکده­ های کوچک و جاده­ های تهدیدکننده مرگش شناخته ­شده است.

هتل معلق

اختصاصی ساختمان آنلاین:هیجان- مسافران جستجوگر حالا می­توانند در اسکایلج بمانند، پوسته­ های شفاف سه­ تایی در ارتفاع ۴۰۰ فوتی (۱۲۲متر) زمین بر روی صخره ه­ای رو به پرووین اندز قرار گرفت.

هتل معلق

در نزدیکی شهر کوسکو، سه کیسه­ ۲۴*۸ متری ساخته شده از پلی­کربنات و آلومینیوم قرار گرفته که توسط شرکت مسافرتی پرووین نیچر ویوا اجرا می ­شوند و مشرف به دره دیدنی مقدس است- منطقه­ هایی که برای مناظر نفس­گیر، دهکده­ های کوچک و جاده­ های تهدیدکننده مرگش شناخته ­شده است.

هتل معلق

 به گزارش ساختمان آنلاین: هزینه ه­ایی را شما باید برای ماندن در یکی از این کیسه­ های فوق ­العاده منحصربه ­فرد پرداخت کنید و از نردبان فلزی ۴۰۰ فوتی تعبیه­ شده در صخره دارای نسبتاً شیب تند بالا روید تا به یکی از این هتل­ های بی­ نظیر برسید. اگر شما آن را دوست ندارید، همچنین می­توانید کوهنوردی کنید و یا از طناب آویزان­ شده استفاده کنید و هزینه دیگری که شما مجبورید پرداخت کنید، تقریباً ۳۰۰ دلار آمریکا است.

فیلم کیسه­ های خواب آویزان از ارتفاع :

تصاویری از کیسه­ های خواب آویزان از ارتفاع:

به این مطلب امتیاز دهید

برچسب ها

خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

      دیدگاه خود را ثبت کنید