خانه ساحل جنوبی

خانه ساحل جنوبی/ معماری­ های Vaughn McQuarrie

 

اختصاصی ساختمان آنلاین: از دیدگاه معمار خانه ساحل جنوبی در یک پادوک بالای دیواره­ های سنگ ماسه­ ای در ساحل جنوبی Dunedin واقع شده است که به آن خانه ساحل جنوبی می گویند  بطور خلاصه شامل یک تعدادی از الزامات می­ شود, کاربرد چوب سرو به شکل پوشش, قرار دادن سنگ طبیعی از معدن سنگ با فاصله ۸۰۰ متر دورتر, سه اتاقخواب با اضافه کردن یک اتاق خواب اضافی در آخرین روزها و سه گاراژ ماشین که فضای ورودی را اشغال نمی ­کنند.

یک دیوار حائل خمیده بلند که نمای رو به شرق سنگ ماسه دارد و در محل کارگاه حکاکی شده­ است یک مهار برای خانه فراهم می­ کند و یک سری از فضاهای سرپوشیده حیاط می­ سازد, همچنین سه گاراژ ماشین را با هم یکی می­ کند که پشت دیوار قرار دارند.

خانه ساحل جنوبی

به گزارش ساختمان آنلاین: خانه در طول دیوار حائل روی یک محور شرقی غربی قرار می­ گیرد تا به تابش حداکثری نور خورشید به سمت فضای زنده و چشم اندازهای اصلی به سمت شرق اجازه دهد. چشم اندازه نمای شرقی از فضای زنده خیلی جذاب و گیرا است و فورا خودش را نشان می­ دهد.

پلان شامل سه اتاقک با پوشش درخت سرو می ­باشد, هر کدام شامل یک عملکرد متفاوت, زنده, مرده و مفید می­ باشد. پوشش سرو ادامه می­ یابد تا کاملا هر اتاقک را بپوشاند, و فضاهای میانی ایجاد کند که نه در داخل باشند و نه در خارج.

دیوار بتنی پیش ساخته در امتداد راهرو محور خانه را تقویت می­ کند و ادامه می­ یابد تا وقتی به کشش بعدی بلوک اتاق خواب اجازه دهد. سنگ­ های محلی در یک دیوار در قسمت ورودی جلو به شکل متراکم در دال کف بتنی مسطح, وسیله دیگری برای مهار کردن خانه به محوطه استفاده شده ­اند.

سقف دندانه اره­ ای نمای سر در را به سمت شمال باز می ­کند و آنرا به سمت پایین برای غالب آمدن بر سیستم­ های آب و هوایی جنوبی می­ بندد, مقاطع سقف شیروانی یک ستون ذخیره سازی مرکزی در پلان ایجاد می ­کنند و یک ایوان در قسمت ارتفاع جنوبی می­ سازند.

به این مطلب امتیاز دهید

فروشگاه عرضه کننده ساختمان آنلاین
- 19% متر لیزری مایلسی مدل D8-40m

متر لیزری مایلسی مدل D8-40m

فروشگاه عرضه کننده
600,000 تومان 485,000 تومان
- 10% دیستو سه بعدی لایکا مدل ۳D Disto

دیستو سه بعدی لایکا مدل ۳D Disto

فروشگاه عرضه کننده
195,000,000 تومان 175,000,000 تومان

برچسب ها

خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

دیدگاه خود را ثبت کنید