عمارت­ های کلاه­ فرنگی کینتسا

عمارت­ های کلاه­ فرنگی کینتسا/ معماران واکر وارنر

 

 عمارت ­های کلاه ­فرنگی کینتسا جدیدترین ضمیمه­ ی املاک کینتسا یک کارخانه ­ی شراب­ سازی و اقامتگاه می ­باشد که عمارت های کلاه فرنگی کینتسا توسط معماران واکر وارنر طراحی شده است.که طراحی عمارت های کلاه فرنگی کینتسا دارای طراحی ساده میباشند و پروژه ای است که به دنبال آن یک تجربه خاص برای اسکان می باشد

عمارت­ های کلاه­ فرنگی کینتسا

هر یک از سه عمارت فضای باز که در خط ­الرأس واقع شده ­اند، مناظر شگفت ­انگیزی از املاک را به نمایش می ­گذارند و در عین حال یک تجربه ­ی شخصی و همه ­جانبه از چشیدن شراب را فراهم می­کنند،. عمارت­ هایی که با دقت ساخته شده ­اند با یک تلفیق هماهنگ از معماری و طبیعت، ضمن حفاظت از درختان بلوط اطراف که روی محیط سایه می ­اندازند، بازدیدکنندگان را از عوامل (طبیعی) حفظ می­ کنند.

به گزارش ساختمان آنلاین: طراحی ساده­ ی عمارت­ های ۲۵۰ فوت مربعی حساسیت محیطی کارخانه ی شراب ­سازی و پالت مواد بادوام و پایداری را که عمر و پایداری خوبی دارند را منعکس می ­کند. یک دیوار بتنی جسور و تیغه­ مانند که از با استفاده از خاکستر به موازات خط ­الرأس ساخته شده است، ورودی عمارت را تشکیل می ­دهد که یک درگاه برای به نمایش گذاشتن دید پانورامایی از تراس تا ورای تاکستان در آن تعبیه شده است. سازه­ های استیل پیش­ ساخته طاق­ نماهای بلند سقف را به می­ سازند که بازدیدکنندگان را از عوامل حفظ می ­کنند در حالی که دیواره­ های قابل گسترش درهای عمل­ کننده (اتوماتیک) به گستردگی نور (نورگیرها)، مناظر و تهویه­ ی متقابل کمک می­ کنند.

عمارت­ های کلاه­ فرنگی کینتسا

در مجموع، رویکرد پروژه این بود که با کمترین مداخله، از حفظ شدن درختان بلوط بالغ موجود که در محیط اطراف هر عمارت سایه می ­اندازند، اطمینان حاصل نماید. نتیجه، یک تجربه­ ی خاص و صمیمی چشیدن شراب است که می­ تواند تا ۱۲ نفر را در خود اسکان دهد.

به این مطلب امتیاز دهید

فروشگاه عرضه کننده ساختمان آنلاین
- 19% متر لیزری مایلسی مدل D8-40m

متر لیزری مایلسی مدل D8-40m

فروشگاه عرضه کننده
600,000 تومان 485,000 تومان
- 10% دیستو سه بعدی لایکا مدل ۳D Disto

دیستو سه بعدی لایکا مدل ۳D Disto

فروشگاه عرضه کننده
195,000,000 تومان 175,000,000 تومان

برچسب ها

خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

دیدگاه خود را ثبت کنید