استراتژی طراحی و مرکز تحقیقات

استراتژی طراحی و مرکز تحقیقات / لابراتوار سیستم

اختصاصی ساختمان آنلاین:

استراتژی طراحی و مرکز تحقیقات چیست و از چه نظر حایز اهمیت است ؟ از طرف معمار. جایی که افرادی مانند اندی وارهول، جکسون پولاک، بیتل ها، و استیو جابز با پیام ها و تفکرات خلاق شان در آنجا زیسته اند، استراتژی طراحی و مرکز تحقیقات نوعی تعامل بین عمل و احساسات است و عمدتا از نظر فضایی مکانی آزاد و قابل توسعه بود. در دوران جوانی آنها، مکان های غیر معمول اما با شکوه و گرم و نرمی مانند انبارها، مخازن، کارخانه ها، و گاراژها منبع الهام بخش آنها برای تفکر خلاق شان بوده است. این BARN، یک نوع شناسی فضای عملکردی و احساسی بسیار عالی است که تهویه، بسط پذیری سه بعدی و الهام بخشی عاطفی از طریق عمق در فضا را تقویت می کند.

استراتژی طراحی و مرکز تحقیقات

به گزارش ساختمان آنلاین: طراحی به دنبال نوعی زیبایی ایست که از نظر عملی و احساسی، ا زنظر تعادل خوبی برخوردار است. ما اخیرا یک BARN طراحی را به عنوان یک گونه شناسی از آزمایشگاهی تفسیر می کنیم که در آن، طراحی هایی را بررسی می کنیم که از خلاقیتی بی وقفه و چالش برانگیز برای تفکر نوآورانه برخوردار هستند.

استراتژی طراحی و مرکز تحقیقات

انتظار داریم که واکنش و افکار خلاقانه نسل بعدی ما از افرادی سر زند که مشغول کار، تحقیق، و بازدید از این آزمایشگاه هستند.

به این مطلب امتیاز دهید

فروشگاه عرضه کننده ساختمان آنلاین
- 19% متر لیزری مایلسی مدل D8-40m

متر لیزری مایلسی مدل D8-40m

فروشگاه عرضه کننده
600,000 تومان 485,000 تومان
- 10% دیستو سه بعدی لایکا مدل ۳D Disto

دیستو سه بعدی لایکا مدل ۳D Disto

فروشگاه عرضه کننده
195,000,000 تومان 175,000,000 تومان

برچسب ها

خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

دیدگاه خود را ثبت کنید