یک خانه­ ی معاصر با یک پلکان مارپیچ شگفت ­انگیز

یک خانه ­ی معاصر با یک پلکان مارپیچ شگفت ­انگیز

یک خانه معاصر با یک پلکان مارپیچ شگفت انگیز ذهن را نسبت به طراحیش درگیر می کند

پروژه  ی یک خانه معاصر با یک پلکان مارپیچ شگفت انگیز  توسط پارک و همکاران تکمیل شده و در بدوک، در همسایگی سنگاپور در سنگاپور واقع شده است.

هم داخل و هم خارج خانه معاصر با یک پلکان مارپیچ حقیقتاً تماشایی هستند. به تمام جزئیات پیش از اجرا کاملاً فکر شده است و به همین دلیل یک فضای سرشار از نور، سلیقه و ظرافت را به وجود می ­آورد.

یک خانه­ ی معاصر با یک پلکان مارپیچ شگفت ­انگیز

به گزارش ساختمان آنلاین: در فضای داخلی، یک اتاق نشیمن پرنور را می ­یابیم به طوری که دیوارهای شفاف شیشه ­ای آن باز می ­شوند تا نور طبیعی را به داخل فضا راه دهند. به این ترتیب، وفور حیات و رنگ از بیرون به داخل اتاق وارد شود و به آرامی در خانه عبور کند، و در کل تعادل کاملی بین خلوت و آسایش برقرار نماید.

مبلمان آن به سبک مدرن طراحی شده و از چرم مشکی ساخته شده است که تضاد کاملی با سفیدی سایر قسمت­ های فضا ایجاد می­کند.

اما بدون شک، مرکز و کانون توجه، پلکان است. این پلکان در محلی قرار گرفته که اتاق نشیمن را از اتاق غذاخوری و آشپزخانه جدا می ­کند، جایی که هم سقف و هم دیوارهایش با چوب پوشانده شده است. در آنجا، گویی پلکان با هماهنگی کامل و با سبکی منحصر به فرد از سقف آویزان شده است و ما را شیفته­ ی خود می ­کند. زیبا، باشکوه و حیرت­ انگیز. بی ­شک این پلکان در مرکز توجه خانه قرار دارد.

الهام­ بخشی بیشتر
در طبقه­ ی بالا، فضاهای چوبی و سفید ما را به فضای خلوت و اختصاصی خانه می­ برد، جایی که در آن یک سرویس بهداشتی به رنگ سفید و روشن خواهیم یافت.

به این مطلب امتیاز دهید

فروشگاه عرضه کننده ساختمان آنلاین
- 19% متر لیزری مایلسی مدل D8-40m

متر لیزری مایلسی مدل D8-40m

فروشگاه عرضه کننده
600,000 تومان 485,000 تومان
- 10% دیستو سه بعدی لایکا مدل ۳D Disto

دیستو سه بعدی لایکا مدل ۳D Disto

فروشگاه عرضه کننده
195,000,000 تومان 175,000,000 تومان

برچسب ها

خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

دیدگاه خود را ثبت کنید