رسیدگی کمیسیون عمران به نحوه مشارکت‌ها و سرمایه‌گذاری شهرداری

رسیدگی کمیسیون عمران به نحوه مشارکت‌ها و سرمایه‌گذاری شهرداری تهران

رسیدگی کمیسیون عمران به نحوه مشارکت‌ها در شهرداری تهران

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از حضور شهردار تهران و معاونان قالیباف برای بررسی محورهای تحقیق و تفحص از شهرداری تهران خبر داد.

صدیف بدری در گفت‌وگو با ایسنا گفت: در جلسه امروز متقاضیان تحقیق و تفحص و اعضای کمیسیون نحوه مشارکت‌ها و سرمایه‌گذاری شهرداری را با حضور قالیباف و معاونان شهرداری مورد بررسی قرار دادند.

وی توضیحات شهردار تهران را معطوف به نحوه تشکیل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ها و نحوه‌واگذاری پروژه‌ها، چگونگی سرمایه‌گذاری این سازمان و درباره روال تصویب اساسنامه سازمان توضیحات مفصلی داده شد و تاکید شد که روال طی شده روال کاملا قانونی بوده است.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از گزارش‌گیری کمیسیون عمران از قالیباف درباره املاک نجومی طی دو جلسه آینده کمیسیون خبر داد و افزود: کمیسیون عمران و متقاضیان تحقیق و تفحص از شهرداری تهران هفته آینده تصمیم خود برای قطعی کردن انجام تحقیق و تفحص را میگیرند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس از بررسی کلیات نحوه تغییر کاربریها در شهرداری تهران سخن گفت و افزود: صحبت درباره جزییات تغییر کاربریها توسط شهرداری در جلسه آینده ادامه خواهد یافت و از یکشنبه هفته آینده به املاک نجومی ورود خواهیم کرد.

 

خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

دیدگاه شما

ثبت نام

فراموشی رمز عبور

ورود به حساب کاربری

Compare items
  • Total (0)
Compare
0