ارزان‌ترین و گران‌ترین خانه‌هایی که در تهران معامله شد

ارزان‌ترین و گران‌ترین خانه‌هایی که در تهران معامله شد

تسنیم نوشت: بررسی قیمت روز مسکن در تهران نشان می‌دهد یک واحد ۴۱ متری در جوادیه با قیمت ۱۵۷ میلیون تومان و واحد مسکونی ۱۵۶ متری واقع در پاتریس لومومبا به قیمت ۲ میلیارد و ۲۰ میلیون تومان معامله شده است.

ارزان‌ترین و گران‌ترین خانه‌هایی که در تهران معامله شد

ارزان‌ترین و گران‌ترین خانه‌ها

بر اساس آمار سامانه املاک و مستغلات، یک واحد مسکونی ۴۹ متری در دبستان با عمر ۳۰ سال به قیمت ۳۰۳ میلیون تومان معامله شده است.
یک دستگاه آپارتمان ۵۱ متری با عمر ۴ سال واقع در منطقه ۵ محله آپادانا ۶۲۲ میلیون تومان، واحد ۷۲ متری ۱۷ سال ساخت در ساعی به قیمت یک میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان و واحد مسکونی ۱۲۰ متری ۱۲ ساله در سعادت‌آباد به قیمت یک میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان فروخته شده است.

در آلستوم یک واحد مسکونی ۷۶ متر مربعی که ۶ سال از زمان ساخت آن می‌گذرد با قیمت ۸۹۰ میلیون تومان در سامانه کد رهگیری ثبت معامله شده است.

همچنین آپارتمان ۳۸ متری ۱۱۰ ساله در شمس‌آباد با قیمت ۴۱۰ میلیون تومان، واحد ۹۲ متری در شهرک نفت با قیمت یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان، واحد ۱۵۶ متری ۱۲ ساله در پاتریس لومومبا به قیمت ۲ میلیارد و ۲۰ میلیون تومان و واحد ۴۱ متری ۱۷ ساله در جوادیه با قیمت ۱۵۷ میلیون تومان معامله شده است.

در منطقه ۱۴ محله آهنگ یک واحد مسکونی با مساحت ۴۹ مترمربع با عمر ۶ سال به قیمت ۳۳۷ میلیون تومان فروخته شده است.

منبع: خبرآنلاین

به این مطلب امتیاز دهید
خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

دیدگاه خود را ثبت کنید