ارائه برنامه زمان‌بندی جدید برای تسریع عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی منطقه…

ارائه برنامه زمان‌بندی جدید برای تسریع عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی منطقه ۳


معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه های عمرانی شمال پایتخت بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، ایرج معزی در ادامه بازدیدهای میدانی خود از پروژه های عمرانی در حال اجرا، بامداد امروز به پهنه شمالی پایتخت رفت و از پروژه های پارکینگ طبقاتی (زیرزمینی) نیایش و تونل ارتباطی خیابان آرش با بلوار اسفندیار و بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی بازدید کرد.
معزی در این بازدید میدانی که به اتفاق مصطفی سلیمی شهردار منطقه ۳، مدیران سازمان مهندسی و عمران شهر تهران و جمعی از دست اندرکاران اجرایی پروژه ها انجام شد، ضمن تاکید بر لزوم پایش هفتگی پروژه های احداث پارکینگ طبقاتی نیایش و تونل آرش- اسفندیار، خواستار ارائه برنامه زمان بندی جدید به منظور تسریع عملیات اجرایی این طرح ها و بهره برداری از آنها در کوتاهترین زمان ممکن شد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران همچنین آخرین اقدامات انجام شده در زمینه نصب تجهیزات الکتریکی، مکانیکی و همچنین تاسیسات مربوط به هوشمندسازی هفتمین تونل ترافیکی شهر تهران را مورد بررسی قرار دارد و تاکید کرد مرحله نصب تجهیزات تاسیساتی تونل آرش- اسفندیار به دقت در جریان بازدیدهای هفتگی ارزیابی خواهد شد.

حضور در خیابان آرش شرقی به اتفاق شهردار منطقه ۳ و بررسی اصلاحات هندسی لازم در معابر مرتبط با تونل آرش- اسفندیار، از دیگر برنامه های این بازدید بود.
گفتنی است پارکینگ طبقاتی نیایش با بیش از ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی، سازه‌ای ۱۱ طبقه با ۹ طبقه پارکینگ در تراز منهای یک و ۲ طبقه تجاری در تراز مثبت یک است. با بهره برداری از این پروژه، فضای موردنیاز برای پارک بیش از ۱۲۰۰ دستگاه خودرو تامین شده و به این ترتیب امکان مراجعه کم‌دردسر شهروندان به پردیس سینمایی ملت، بوستان ملت و بیمارستان قلب شهید رجایی تسهیل خواهد شد.
از سوی دیگر تونل آرش- اسفندیار که میزان پیشرفت عملیات اجرایی آن به مرز ۹۶ درصد رسیده است، شامل حدود ۱۴۰۰ متر مسیر تونلی و بیش از ۱۱۰۰ متر مسیر دسترسی است و بهره برداری از آن، تبعات ترافیکی ناشی از قطع ارتباط معابر شرقی- غربی منطقه توسط بزرگراه شهید مدرس و خیابان ولیعصر(عج) را به حداقل خواهد رساند.

منبع : شهرداری تهران

به این مطلب امتیاز دهید
- 7% پیستوله برقی دوو مدل DASP400

پیستوله برقی دوو مدل DASP400

فروشگاه عرضه کننده
645,000 تومان 599,850 تومان
پیستوله برقی کرون مدل CT31004

پیستوله برقی کرون مدل CT31004

فروشگاه عرضه کننده
890,000 تومان
- 7% پیستوله برقی هیوندای مدل ۷۲۵-SG

پیستوله برقی هیوندای مدل ۷۲۵-SG

فروشگاه عرضه کننده
893,000 تومان 830,490 تومان
- 4% پیستوله برقی ۶۵۰ وات نووا مدل NTS 2742

پیستوله برقی ۶۵۰ وات نووا مدل NTS 2742

فروشگاه عرضه کننده
699,000 تومان 671,040 تومان
- 4% پیستوله برقی ۴۰۰ وات نووا مدل NTS 2741

پیستوله برقی ۴۰۰ وات نووا مدل NTS 2741

فروشگاه عرضه کننده
588,000 تومان 564,480 تومان
خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

دیدگاه خود را ثبت کنید