وام مسکن مهر ۱۰ میلیون تومان افزایش یافت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری مهر ، علی نبیان گفت: بر اساس رویکرد و تأکید دولت پروژه های مسکن مهر در سطح کشور باید سال ۱۳۹۸ تکمیل و پرونده آنها بسته شود، بنابراین برای شتاب در روند نهایی‌ شدن این پروژه‌ها موضوع افزایش تسهیلات از ۳۰۰ میلیون ریال به ۴۰۰ میلیون ریال در دست پیگیری است که به زودی عملیاتی می‌شود.

وی ادامه داد: دغدغه‌های این پروژه‌ها باید به صورت صریح پیگیری و امور زیربنایی و روبنایی آنها تکمیل شود.

مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن همچنین به واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی اشاره و بیان کرد: تعدادی مسکن‌ مهر فاقد متقاضی در سطح کشور وجود دارد که با پیگیری وزارت راه و شهرسازی تفاهم نامه ای با کمیته امداد امام‌خمینی (ره) برای واگذاری این واحدها به امضا رسید و هم اینک این امر در استان‌ها پیگیری می‌شود. با سازمان بهزیستی نیز تعاملاتی در دست انجام است تا از این طریق مشکل واحدهای فاقد متقاضی حل شود.

وام مسکن مهر

وام مسکن مهر

وی یادآور شد: مجوزی نیز از وزیر راه و شهرسازی در خصوص پیگیری پروژه‌های مسکن مشارکتی در سطح ملی اخذ شد. اجرای پروژه‌های مسکن مشارکتی ارزش افزوده به همراه خواهد داشت و منجر به رونق ساخت و ساز و اشتغالزایی می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تکمیل زیر ساخت‌های مسکن مهر بر عهده دولت است و باید در این زمینه اهتمام داشت. مصوبات دولت مربوط به زیر ساخت‌های پروژه‌های مسکن مهر باید مد نظر باشند.

 

منبع: اقتصاد نیوز

به این مطلب امتیاز دهید

برچسب ها

خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

دیدگاه خود را ثبت کنید