اتمام مسکن مهر پرند تا شهریور ۹۸

مدیرعامل شرکت عمران از اتمام پروژه‌های مسکن مهر پرند تا شهریور ماه سال آینده خبر داد و گفت: برای تعیین تکلیف واحدهایی که متقاضیان آن آورده خود را واریز نکرده‌اند به‌ زودی فراخوان می‌دهیم.

محسن وطن‌خواهی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اعلام این‌ که به زودی فراخوانی برای تعیین تکلیف آورده متقاضیان اعلام می‌کنیم، اظهار کرد: در شهر پرند حدود ۹۶ هزار واحد مسکن مهر در ساخت است که از این تعداد تاکنون حدود ۷۰ هزار واحد تحویل متقاضیان شده است.

اتمام مسکن مهر پرند تا شهریور ۹۸

اتمام مسکن مهر پرند تا شهریور ۹۸

وی با بیان این‌ که حدود ۱۰ هزار واحد نیز ساخته شده اما به دلیل نبود یا کمبود زیرساخت‌های مربوط به آب، برق و فاضلاب بخشی از آنها را نمی‌توانیم افتتاح کرده و تحویل دهیم، افزود: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته حدود ۵ هزار واحد همزمان با دهه مبارک فجر امسال افتتاح خواهد شد.

وی با تاکید بر این‌ که پرونده مسکن مهر پرند شهریورماه سال آینده بسته می‌شود به موضوع انتقال تعدادی از متقاضیان مسکن مهر پردیس به پرند اشاره و تصریح کرد: دولت تعهد داده که مسکن مهر متقاضیان را تحویل دهد، در این راستا آن دسته از متقاضیان شهر پردیس که به دلایلی واحد مسکن مهر به آنها اختصاص نیافته و در واقع بیش از ظرفیت پردیس ثبت نامه صورت گرفته به پرند منتقل می‌شوند.

مدیرعامل شرکت عمران پرند با یادآوری این‌که بر اساس تفاهم صورت گرفته حدود ۵۰۰ واحد برای این متقاضیان در نظر گرفته شده است، گفت:‌ این متقاضیان همان آورده‌ای را که سایر متقاضیان مسکن مهر پرند پرداخت کرده‌اند را بایستی واریز کنند.

وطن‌خواهی با اعلام این‌که متقاضیان باید حدود ۳۲ میلیون تومان آورده داشته باشند، افزود:‌ به زودی طی فراخوانی از متقاضیانی که آورده خود را واریز نکرده‌اند می‌خواهیم هر چه زودتر نسبت به این کار اقدام کنند، در غیر اینصورت از سامانه مسکن مهر حذف خواهند شد.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

به این مطلب امتیاز دهید

برچسب ها

خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

دیدگاه خود را ثبت کنید