خانه در باغ

0

پروژه ها

خانه در باغ /معماران SEPKA

اختصاصی ساختمان آنلاین: به لحاظ معماری. در بخش شیب دار شمالی، از آن جایی که یک نمای زیبا به سمت دره وجود دارد، در حال حاضر شش درخت کاملاً سبز وجود دارد. طرح پیشنهادی ساخت یک خانه خانوادگی تلاش کرده است تا از طریق اندازه کوچک و ویژگی ها، خود را با این درختان یکی کند. به طور خلاصه، در نهایت ممکن است بتواند به لقب مفهومی همانند “خانه در یک باغ” بیانجامد. علاوه بر نفوذ باغ، همچنین جهت گیری و شیب زمین نقش قابل توجهی در وضوح شکل و طرح دارد.

خانه در باغ

دید از اتاق نشیمن به سمت دره و به سوی Brook Rokytka می باشد، اتاق های دیگر به سمت شرق و جنوب جهت گیری کرده اند. به لطف پنجره سقفی، اتاق نشیمن، به سمت شمال واقع شده است، تا به خوبی از نور جنوب بهره گیرد. طبقه همکف ساختمان از فرم دایره گرفته شده است، که در سمت جنوبی به فرم دو مربع تغییر می کند، جایی که اتاق خواب ها، آشپزخانه و حمام ساختمان قرار می گیرد. این خانه به عنوان یک خانه چوبی با پایه های بتن آرمه طراحی شده است، که بر روی یک سراشیبی با شیب تند تنها روی یک پایه ی بتن قرار گرفته است. با توجه به شرایط سخت، به لحاظ مالی یک پایه کلاسیک بیشتر مورد نیاز خواهد بود.

به گزارش ساختمان آنلاین: از طریق یک پل پیاده فولادی با محیط مرتبط می شود و مهارکردن سازه به لحاظ ثبات ساختاری را شکل می دهد. قبل از اجرا، تیرها دقیقا با یک ماشین فرز سه بعدی قطع شدند و ساختمان تنها مانند یک مجموعه ساختمانی در سایت مونتاژ شده اند. شکل نامنتظم ساختمان به فضاهای مثلثی شکل مسطح تقسیم شده است، که از طرفی استحکام ثبات ساختاری ساختمان چوبی را تضمین می نماید و همچنین اجازه می دهد تا بر روی تخته های سه لایی درخت توس قرار گیرد. ساختمان چوبی در داخل به رسمیت شناخته شده و از بیرون ساختمان با پُلی اورتان با یک اسپری ضد آب محافظ عایق شده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.