تیرچه اشپنیت یا پیش تنیده

0

مصالح و متریال

تیرچه اشپنیت یا پیش تنیده

تیرچه اشپنیت، نسل جدید تیرچه‌ فوق مدرن ساختمانی است که با بکارگیری تکنولوژی پیش‌تنیدگی تولید گردیده و بهترین جایگزین برای تیرچه‌های بتنی فندوله‌ای و تیرچه‌های فلزی است. چراکه علاوه بر صرفه اقتصادی بسیار بالا، از لحاظ کیفیت و عملکرد نیز به هیچ‌وجه قابل مقایسه با این تیرچه‌ها نیست.

تیرچه اشپنیت یا پیش تنیده

تیرچه اشپنیت بر خلاف تیرچه‌های بتنی و فلزی رایج در بازار، بصورت کاملا” صنعتی و توسط یک خط تولید تمام اتوماتیک و بدون دخالت انسان تولید می‌گردد در حالیکه تیرچه‌های بتنی فندوله‌ای و تیرچه‌های فلزی رایج در بازار ایران، غالبا”بصورت دستی تولید شده و جوشکاری‌ها و بتن‌ریزی آن‌ها کاملا” توسط نیروی انسانی که عمدتا” مهارت و تخصص کافی نیز ندارند انجام می‌گیرد.

تیرچه اشپنیت یا پیش تنیده

تولید صنعتی و تمام‌ اتوماتیک هر محصول مستلزم استفاده از ماشین آلات مدرن و تکنیک‌های پیشرفته تولید و همچنین استقرار یک سیستم نظام‌مند مبتنی بر محاسبات دقیق فنی و اقتصادی، بازرسی و کنترل کیفیت مواد اولیه و محصول نهایی است که در نهایت منجر به تولید یک محصول با کیفیت بالا و هزینه تمام‌شده پایین می‌گردد. تیرچه اشپنیت نیز از این قاعده مستثنی نبوده و کیفیت بالا و قیمت پایین آن، نتیجه‌ی تولید انبوه در یک فرآیند تمام اتوماتیک صنعتی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.