مجتمع چند منظوره آبنوس

0

مجتمع چند منظوره آبنوس

فضاها و امکانات مجموعه

مساحت زمین : ۲۷۶۰۰  مترمربع

پلاک ثبتی :۳۶۵/۷۰۵۷۲۲

مالکیت زمین:  شهرداری منطقه ۵

تاریخ صدور پروانه: ۱۳۹۱/۰۷/۲۴

شماره قرارداد:  ۷۹۰/۰۲/۴۶۵۵۸۴

مساحت کاربری ها  طبق پروانه:

تجاری: ۳۷۲۱۱متر مربع

اداری: ۱۴۰۴۰متر مربع

اقامتی: ۲۸۹۴۱متربع

نشانی: بزرگراه شهید باکری- بعد از تقاطع  فردوس – ضلع جنوب هایپر استار

تجاری

واحد های تجاری این مجموعه با سطح و سطوح ناخالص ۷۵۰۰۰ متر مربع در چهار طبقه شامل بورس ها و برندهای متنوع و روز دنیا در زمینه البسه، کیف و کفش، طلا و جواهرات، عینک، زیورآلات، لوازم آرایشی- بهداشتی، لوازم ورزشی، لوازم خانگی، رستوران، کافی شاپ و بورس بانک می باشد.
بام مجموعه بصورت بام باغ با فضای سبزی بالغ بر یک هکتار با امکانات فود کورت، ورزشی و تفریحی جهت رفاه و آسایش مشتریان گرامی در نظر گرفته شده است که با مجموعه هتل نیز مرتبط می باشد.

هایپر مارکت

هایپرمارکت مجموعه با فضای اختصاصی ناخالص ۱۵۰۰۰ متر مربع در زیرزمین اول شامل بخش های فروشگاه، زمین بازی کودکان، تشریفات، محوطه تبلیغات، ایستگاه تاکسی، انبار و غیره واقع شده است.

 

فرهنگی

بخش فرهنگی مجموعه به مساحت تقریبی ناخالص ۱۲۰۰۰ متر مربع شامل سالن ۱۷۰۰ نفره با تعریف مرکز ملی موسیقی ایران و دارای سالن های خبرنگاران، کنفرانس خبری، ترجمه همزمان و غیره جهت برگزاری و اجراء ارکستر سمفونیک های بین المللی و کنسرت های بزرگ و با توجه به هتل های جنبی و پارکینگ مناسب، امکان برگزاری اجلاس بین المللی از دیگر امکانات این پروژه می باشد.

ورزشی

بخش ورزشی مجموعه با سطح و سطوح تقریبی ناخالص ۵۰۰۰ متر مربع با امکانات متنوع تفریحی- ورزشی محیط جذاب و پرهیجانی را برای جوانان مهیا می سازد. در این بخش از سالن های اسکواش، بولینگ، اتاق پرواز، پینت بال، هاکی روی یخ، استخر، جکوزی و سونا، اسپا و تفرج گاه کودکان بر روی بام استفاده خواهد شد.

هتل پنج ستاره بین المللی با درجه A

بخش اقامتی با زیربنای بالغ بر ۸۲۰۰۰ متر مربع شامل هتل بلند مرتبه پنج ستاره با برند بین المللی در ۳۲ طبقه با متریال های فوق لوکس و دارای۶۶۰ اتاق، تالارهای پذیرائی، رستوران و سالن همایش جهت اقامت و استراحت مسافران و اشخاص مختلف در نظر گرفته شده است.

هتل پنج ستاره بین المللی با درجه B

هتل پنج ستاره مجموعه به مساحت تقریبی ناخالص ۲۰۰۰۰ متر مربع در دو برج بلند مرتبه ۱۹ و ۱۴ طبقه مجهز، لوکس، با امنیت بالا و نمای مدرن طراحی گردیده که شامل دفاتر شرکت های معتبر بین المللی و دفاتر دیگری جهت برگزاری جلسات اشخاص حقیقی و حقوقی مختلف نیز می باشد.

پارکینگ

بخش پارکینگ مجموعه به مساحت تقریبی ناخالص ۹۰۰۰۰ متر مربع و شامل ۳۱۰۰ واحد پارکینگ در چهار الی نه طبقه در نظر گرفته شده است که باعث سهولت در رفت آمد هموطنان گرامی به مجموعه می شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.