اطلس پلازا

0

اطلس پلازا

موقعیت: تهران

نوع پروژه : تجاری و اداری

پروژه چند منظوره اطلس پلازا در تپه‌های عباس‌آباد، به‌عنوان بام مرکزی پایتخت و مشرف به نمای شهر تهران تعریف شده است.
این پروژه با تکیه بر دو هدف کالبدی زیر شکل گرفته است:

هویت‌بخشی و ایجاد احساس تعلق در فضای شهری
طرح کاربر محور (User Centerd Design)
در شکل‌گیری کانسپت پروژه، از سه ایده کلی زیر بهره‌گیری شده است:

ایده منحصر بفرد
فرم‌های دگرگون شده طبیعی
امکانات فاخر و ایده‌ال
مجلل‌ترین و پرکاربردترین پروژه پایتخت در بهترین موقعیت جغرافیایی شهر قرار گرفته است.

منطقه بی‌نظیر تپه‌های عباس‌آباد و فضای اختصاصی اطلس پلازا ، بی‌نظیرترین مرکز تفریحی پایتخت را در نزدیکترین فاصله به تمام نقاط شهر تهران ارائه می‌دهد.

اطلس پلازا با شبکه مترو از طریق ایستگاه شهید حقانی و با شبکه‌های بزرگراهی تهران از طریق بزرگراه‌های شهید حقانی،شهید همت و شهید مدرس مرتبط است.

محوطه زیبا و چشم‌اندازهای ویژه پروژه به شهر تهران از تمام جهات و بخصوص در جبهه‌شمالی، این پروژه را بی‌رقیب و بی‌نظیر کرده است.

در اطلس پلازا می‌توانید تجارت کنید، تفریح کنید، اقامت کنید و با آرامش‌خاطر در قلب پایتخت از زندگی لذت ببرید.

پروژه اطلس پلازا در زمینی به‌مساحت ٧۵ هزار مترمربع و با زیربنای کل بیش از ۴۵۰ هزار مترمربع توسط شرکت ستاره‌اطلس‌پارس از زیرمجموعه‌های گروه شرکت‌های ایرانیان اطلس، درحال اجراست.روژه اطلس پلازا در قلب مراکز تجاری – اداری شهر تهران واقع شده است که به‌راحتی می‌توان از اتوبان‌های متعددی که از مجاور آن می‌گذرد، به تمامی نقاط شهر تردد کرد. این پروژه در موقعیت جغرافیایی بی‌نظیری در یکی از خوش آب‌وهواترین مناطق تهران با دسترسی‌های آسان به سه شبکه بزرگراهی قرار گرفته است، به طوری که از شمال به اتوبان شهید حقانی، از غرب به اتوبان شهید مدرس و از جنوب به اتوبان شهید همت متصل است. ایستگاه مترو شهید حقانی که یکی از اصلی‌ترین و اولین ایستگاه‌های مترو است، در قلب این مجموعه قرار دارد که دسترسی را از هر نقطه تهران به این مجموعه آسان می‌سازد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.