معامله ۳۰۰ میلیونی واحد ۱۵۵ متری در تهران/ قیمت مسکن در ۱۶ دی ۹۷

معامله ۳۰۰ میلیونی واحد ۱۵۵ متری در تهران/ قیمت مسکن در ۱۶ دی ۹۷

بررسی قیمت روز مسکن در تهران حاکی از آن است که یک واحد ۱۵۵ متری در یافت‌آباد به قیمت ۳۰۰ میلیون تومان و واحد ۱۳۰ متری واقع در لویزان با عمر ۱۲ سال به قیمت یک میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان معامله شده است.
به گزارش افکارنیوز، در منطقه ۱۱ محله دانشکده افسری یک واحد مسکونی ۱۱۲ متری ۱۴ ساله به قیمت ۸۰۰ میلیون تومان یعنی هر مترمربع حدود ۷ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان معامله شده است.

در مناطق ۱۵ (ابوذر)، ۲ (آلستوم) و ۶ (ساعی) به ترتیب واحدهای مسکونی ۵۰ متری، ۸۳ متری و ۹۸ متری به قیمت ۲۴۰ میلیون تومان، یک میلیارد و ۸۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان فروخته شده است. آپارتمان واقع شده در ابوذر ۱۲ سال، آلستوم ۲۴ سال و ساعی ۱۰ سال ساخت بوده است.

یک واحد مسکونی ۸۳ متری با عمر ۱۳ سال واقع در اسکندری (منطقه ۱۱) با قیمت ۴۰۰ میلیون تومان (هر مترمربع حدود ۴ میلیون و ۸۳۱ هزار تومان) در سامانه کد رهگیری ثبت معامله شده است. همچنین یک دستگاه آپارتمان ۱۳۰ متری واقع در لویزان با عمر ۱۲ سال به قیمت یک میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان یعنی هر مترمربع حدود ۱۴ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان فروخته شده است.

در خاک سفید یک واحد مسکونی با مساحت ۴۶ مترمربع که ۴ سال از زمان ساخت آن می‌گذرد با قیمت ۲۰۰ میلیون تومان (هر مترمربع حدود ۴٫۵ میلیون تومان)، آپارتمان ۱۱۰ متری یک سال ساخت واقع در منطقه ۷ ارامنه جنوبی به قیمت یک میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان (هر مترمربع حدود ۱۰ میلیون و ۳۶۳ هزار تومان)، واحد ۱۵۵ متری ۳۵ ساله در یافت‌آباد به قیمت ۳۰۰ میلیون تومان (هرمترمربع یک میلیون و ۹۳۵ هزار تومان)، آپارتمان ۸۹ متری واقع در فاطمی با عمر ۲۰ سال به قیمت یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان و واحد ۷۶ متری ۷ ساله در محدوده دانشگاه تهران به قیمت ۸۸۵ میلیون تومان (هر مترمربع ۱۱ میلیون و ۶۹۳ هزار تومان) معامله شده است.

در تهرانپارس نیز یک واحد مسکونی ۵۰ متری به قیمت هر مترمربع حدود ۶ میلیون و ۱۰۱ هزار تومان یعنی مجموع ۳۰۰ میلیون تومان فروخته شده؛ عمر این آپارتمان در زمان عقد قرارداد ۶ سال بوده است.

منبع: افکارنیوز

به این مطلب امتیاز دهید

فروشگاه عرضه کننده ساختمان آنلاین
- 19% متر لیزری مایلسی مدل D8-40m

متر لیزری مایلسی مدل D8-40m

فروشگاه عرضه کننده
600,000 تومان 485,000 تومان
- 10% دیستو سه بعدی لایکا مدل ۳D Disto

دیستو سه بعدی لایکا مدل ۳D Disto

فروشگاه عرضه کننده
195,000,000 تومان 175,000,000 تومان
خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

      دیدگاه خود را ثبت کنید