فن آوران تام تابان

شرکت تام تابان

با توجه به حرکت رو به رشد سازمان های ایرانی، تغییرات سریع محیط و تکنولوژی و افزایش رقابت در سطح ملی و بین المللی در سال های اخیر، نیاز این سازمان ها به توانمند سازی علمی و عملی پرسنل بیش از پیش افزایش یافته است. سازمان ها به دنبال آموزش هایی هستند که در آن ها، کارشناسانشان علاوه بر دریافت و درک مفاهیم بصورت تئوری ، بتوانند مطالب را به صورت کاملاً کاربردی فرا گیرند تا این آموخته ها را جهت بهبود عملکرد و در نتیجه پیشرفت سازمان متبوع خود به اجرا گذارند. علاوه بر آن علاقه مندان و فارغ التحصیلان مقاطع مختلف رشته های فنی نیز جهت بالا بردن شایستگی ها و توانمندی های شخصی جهت حضور قوی تر و با کیفیت تر در صنعت، نیاز به آموزش پذیری را در خود احساس می کنند. بدیهی است رسالت واحد خدمات دهنده آموزشی در ارائه قوی، با کیفیت و با امکانات و تجهیزات مناسب و به وسیله اساتید و مدرسین خوشنام، متعهد و با تجربه مفید آموزشی می باشد.

شرکت مهندسین مشاور فن آوران تام تابان (۳T) ارائه دهنده خدمات مشاوره و مهندسی جوش، بازرسی فنی، آزمونهای غیر مخرب پیشرفته (Advance NDT) ، آموزش دوره های تخصصی در حوزه های نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاهی، فولاد، کشتی سازی، سیمان، راه سازی و ساختمان در کشور ایران بوده و با هدف برطرف کردن نیاز کشور و ارزش آفرینی برای شرکت های ذینفع با ارائه نوآوری وخدمات با کیفیت بر پایه افراد دارای صلاحیت و مطرح صنعت بازرسی، جوش و برش آماده همکاری می باشد.

در زمینه خدمات بازرسی و مهندسی جزو شرکت های برتر و پیشرو کشور بوده و در زمینه آموزش نام تام تابان مترادف با کیفیت برتر آموزش تخصصی باشد و در نهایت تبدیل به یک برند آموزشی گردد.

ارزشهای اخلاقی پایه (صداقت، امانتداری و …) ارزشهای مشتری (مشتری مداری، تکریم ارباب رجوع و …) ارزشهای کیفی (پایبندی به کیفیت، رعایت استانداردها و …) ارزشهای کارکنان (کار تیمی، کیفیت زندگی کاری پرسنل و …) ارزشهای اجتماعی و قانونی (پایبندی به قوانین، اشتغالزایی، خودکفایی و …) ارزشهای زیست محیطی (کاهش آلاینده ها، مصرف انرژی و …)

تهران- میدان توحید- خیابان پرچم- پلاک ۳۶- طبقه دوم- واحد ۴
تلفن : ۹۴ و ۶۶۵۷۶۰۹۳   –  ۶۶۴۳۳۱۸۵

خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

دیدگاه شما

ثبت نام

فراموشی رمز عبور

ورود به حساب کاربری

Compare items
  • Total (0)
Compare
0