خدمات

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت هر مجموعه نشان دهنده هویت آن مجموعه در دنیای مجازی است. با توجه به استفاده روز افزون کاربران از تلفن همراه و تبلت های هوشمند داشتن یک سایت کاملا واکنش گرا (رسپانسیو) ضروری است که این یکی از ویژگی های قالب های مورد استفاده می باشد. از آنجا که کد نویسی قالب وب سایت تاثیر شگرفی در بالا بردن رتبه وب سایت و بهینه سازی دارد، بنابراین یکی از بهترین انتخاب ها برای کاربران قالب اختصاصی و واکنش گرا (رسپانسیو) می باشد.

بازدید مجازی

تور مجازی یک فناوری جدید است که امکان بازدید مجازی از یک محیط واقعی را برای مخاطبان فراهم می‌کند. تور مجازی قابلیتی مابین عکس و فیلم را به شما میدهد. وسعت دید در پانورامای ۳۶۰ ، وسیعتر از عکس است، خروجی این تکنیک همچون فیلم است ولی با این تفاوت که کنترل دوربین در دست مخاطب است و او می‌تواند تصور کند که در فضایی ایستاده است و به هر طرف که بخواهد میتواند رو کند، در آن زوم کند و سوژه را با جزئیات بیشتری مشاهده کند.

مستندسازی

مستند سازی، تهیه مجموعه ای از اسناد و مدارک است که سیر تکوین و تکامل یک فعالیت یا پروژه را از آغاز تا پایان همراه با تحلیل و ارزشیابی نشان خواهد داد.
در واقع مستند سازی ابزاری است که امکان استفاده و به کار گیری تجربیات فردی و گروهی را جهت توسعه سازمانی فراهم می سازد و با ذخیره نمودن تجربه موجود در سازمان، هزینه های تجربی آتی سازمان را تا حد زیادی کاهش می دهد.
مستندسازی شامل فرآیند شناسایی، گردآوری، طبقه بندی، ارزش گذاری، پالایش فهرست نویسی و در دسترس قراردادن سوابق یا اسناد موجود از قبیل فیلم، عکس، مکاتبات، فایل های کامپیوتری و … می باشد که دارای ارزش تاریخی نیز هستند.

تصویربرداری هوایی

هلیکوپترهای کنترلی و پرنده های بدون سرنشین قادر به تصویر برداری هوایی از نماهای غیر قابل دسترس برای دوربین های معمولی هستند. با توجه به نصب دوربین های حرفه ای و انجام محاسبه فنی، لرزش دوربین نصب شده بر روی پرنده تا حدامکان گرفته شده است. در نتیجه تصاویر حاصل دارای کیفیت ۴K و دارای کیفیت بسیار بالایی است.
با توجه به تصویربرداری این نوع پرنده های بدون سرنشین از نماهای غیر قابل دسترس برای دوربین های معمولی، خروجی تصاویر بدست آمده فوق االعاده زیبا و در عین حال شگفت انگیز خواهد بود.

ثبت نام

فراموشی رمز عبور

ورود به حساب کاربری

ثبت نام
بازیابی رمز عبور