آکادمی علوم مهندسی کاشانه

آکادمی علوم مهندسی کاشانه

گروه مهندسی کاشانه از سال  ۱۳۸۵ با تاسیس شرکت مهندسی طرح و توسعه توان گستر با هدف ایجاد اشتغال و خدمت به میهن عزیز اسلامی توسط عده ای از مهندسین و فعالان عرصه صنعت و ساختمان تأسیس شد.

در پی فعالیت موفق شرکت در عرصه های مختلف، بنیانگذاران شرکت تصمیم گرفتند فعالیت حرفه ای خود در زمینه طراحی را با تاسیس شرکت دیگری انسجام بخشند.لذا شرکت مهندسین مشاور کارو اندیشه کاشانه  تاسیس گردید و تاکنون توانسته است گامهای محکم و ارزنده ای در این راه بردارد.انجام دهها پروژۀ مختلف طراحی ، نظارت و اجرا نشانگر عزم راسخ دست اندرکاران گروه مهندسی کاشانه برای دستیابی به قله های رفیع موفقیت و پیشرفت می باشد.

این گروه در کنار فعالیت حرفه ای خود و با تکیه بر دانش و تجربه موفق اعضا و بنیانگذاران خود، با توجه به میل فراوان بنیانگذاران خود به امر آموزش، فعالیت خود در زمینه آموزش را در سال ۱۳۸۷ به صورت غیر رسمی و در سال ۱۳۸۸ به صورت رسمی آغاز نمود و با تاسیس آموزشگاه مهندسی کاشانه، تصمیم گرت تا محلی برای اشتراک گذاری تمامی دانش مهندسی کشور را فراهم نماید.

اعضای کادر فنی، آموزشی، تکنسین ها و مهندسان شاغل ، افرادی پویا ، داری بنیۀ علمی و عملی قوی و دارای سابقه ای موفق و درخشان در رشته های مختلف می باشند که تمامی این تجربیات علمی و عملی خود را در این مجموعه به اشتراک گذارده اند و می کوشند که هر روز را بهتر از دیروز و فردا را بهتر از امروز سازند . شناخت جامع و مناسب از استانداردهای علمی و عملی داخلی و خارجی ، مطالعات مستمر و تحقیقات کاربردی ، گوشه ای از اشتیاق فراوان آنان به ارایه کارهایی بی نقص و عاری از عیب می باشد.  با وجود این، همواره میل به آموختن و تعلیم در آنان شعله ور است و می کوشند که درهای بسته مجهولات را بگشایند .

 گروه مهندسی کاشانه می کوشد که در رابطه ای تعاملی و دوسویه با کارفرمایان خود، آنان را مجاب سازد که  خود مبلّغ جدیدی برای این شرکت باشند و این عزمی راسخ ، فکری بلند و توانی صدچندان را می طلبد . باشد که چنین باشد .

   ساختار گروه :

 شرکت طرح و توسعه توان گستر تحت شمارۀ ۲۶۹۹۱۰ در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسیده است و دارای گواهینامه صلاحیت پیمانکاری به شمارۀ ۴۴۰۲/۴۰۱ با پایه پنج در رشته نیرو و پایه پنج در رشته تأسیسات و تجهیزات می باشد.

شرکت مهندسین مشاور کارو اندیشه کاشانه تحت شماره ۳۶۳۸۶۵ در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسیده است .

خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

   دیدگاه شما

   دو − دو =

   ثبت نام

   ورود

   ثبت نام
   بازیابی رمز عبور